Google Birinci Sayfa referanslari
Google da birinci sayfada olmak prestij  sağlar.
Arama Motorlarında;bilhassa Google da ilk sayfada çıkmak hatta birinci  sirada görüntülenmek Çoğu Firmaların  ideali.

[Arama Motoru Optimizasyonu]
[Google Optimizasyonu]
[Arama Motoru Optimizasyonu Nasıl Yapılır?]
[Arama Motoru Optimizasyonu Fiyatı]
[Arama Motoru Uzmanı]
[Google Kayıt]
[Arama Motorlarına Kayıt]
[Ücretsiz Arama Motorlarına Kayıt]
[Arama Motorlarına Kayıt Fiyatları]
[Google Birinci Sıra hk.]
[Google Reklam-Sponsor Bağlantı]
[Google Uyumlu Web Site Tasarım]
[Google Birinci Sayfa-Sira-Referanslar]
[Web Siteleri]
[Arama Motoru Optimizasyonu İletişim]

Google Optimizasyonu ile Googleda birinci sayfa
Arama Motoru Optimizasyonu yapılması,web site içi Optimizasyonu ve web site dışı yapılan Optimizasyon

Google Birinci Sayfa Referansları:

Arama Motoru Danışmanlığını üstlendiğimiz ve Hedef arama kelimelerinde Google Birinci Sayfada çıkmasını sağladığımız çok sayıda Firma Web siteleri mevcut. Milyon rakamlarla ifade edilen Google arama sonuç çıkan rekabet yoğun sektörlerde ilk sayfada, aynı zamanda birinci sırada Google arama motoru danışmanlığını yaptığımız bir çok web sitemiz var. Rekabetin fazlaca olduğu sektörlerde yüzlerce en kritik arama kelimesinde Google da ilk sayfada görüntülenmekde olan web sitelerimizi incelemeniz mümkündür.

Bize telefon ile ulaşan sadece kurumsal firmalara Google da ve diğer major arama motorlarında ilk sayfada çıkan Google Optimizasyon çalışması yaptığımız kurumların web sitelerini tek tek kontrol ettirdiğimiz gibi Kurumların Yetkili isim ve telefonlarını Referans soruşturması için veriyoruz.

Yüzlerce arama kelimesinde Google birinci sayfa-ilk bir kaç sırada çıkmakta olan referans web sitelerimizi burada özellikle açıklamıyoruz. Çoğu sektörlerde aylık ve yıllık bazda kelime arama sonuçlarını analiz ederek; aynı web site için çok sayıda asıl hedef arama kelimesinde gerek web site ana sayfası ve gerekse alt sayfa için Google arama motorunda birinci sayfada yer alabilmek üzere gerekli çalışmaları yürüttüğümüzden ve bir çokları da bu arama analizlerini devamlı yapmadığından bu arama sözcüklerini burada açıklayarak müşterilerimizin etkilenmesini istemiyoruz. Bizimle iletişim kurulduğunda size çok fazla sayıda Google ilk sayfa birinci sıra referanslarımızı kontrol etmenizde gerekli tüm bilgileri sunarız. (A firması web sitesi kendisine 3 kelime hedeflemiş ve bu arama kelimelerinde Google’da ilk sayfada olmak için çalışma yapmakta ise, bizim Seo Optimizasyon çalışmasını üstlendiğimiz Firma olan B Firması web sitesi,A firması web sitesi için hedeflenen o üç kelimede Google da birinci sayfada görüntülenmek için çalışılır,üstüne sektör bazlı aylık ve yıllık arama miktarlarına göre o üç kelime dışında da çok sayıda arama kelimelerinde arama motorunda birinci sayfada olmak adına B Firması Web sitesinin alt sayfaları için de çalışılır.Bu şekilde Optimizasyon danışmanlığını yürüttüğümüz B firması web sitesi çok sayıda asıl hedef arama kelimelerinde ön sayfalarda görüntülenir ve web trafik alır.)

 Rekabet dünyasında firmalar Arama Motoru Uzmanı ile bir işbirliği ile çalışırlar,Seo danışmanı hizmeti alırlar ve danışmanlık servisinde gizlilik esastır. Bu nedenle bizimle Arama Motoru Optimizasyonu anlaşmaları devam ettiği sürece aynı alanda bir adet firmaya Seo hizmeti sunuyoruz.

Sadece Kurumsal Müşterilere Hizmet veriyoruz. Şahıs web sitesi için Optimizasyon çalışması yapmıyoruz.

Üstlendiğimiz Seo Google Projelerinde Web sitelerinin sadece bir kaç arama kelimesi ile değil çok sayıda hedef arama kelimeleri ile doğal arama sonuçlarında Google da birinci sayfada / ilk sayfalarda çıkmasını zamana yayılı iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yaparak sağlıyoruz. (Google Optimizasyon yapılarak Google da ilk sayfada / ön sayfalarda ilk sıralarda çıkmak için zamana ihtiyaç vardır ve bu zaman sektör arama kelimelerindeki rekabet derecesine ve diğer bir çok kritere bağlı olarak göre değişir.) Zamana yaymadan Google da sıra yükseltmek adına dozajına uygun yapılmayan bilinçsiz gayretler web site sahiplerinin Google Sandbox ile tanışmalarına neden olur.

Sadece dürüst Google Seo teknikleri ile çalışıyoruz ve hileli Arama Motoru teknikleri ile geçici sıra yükseltme sağlayan iş etiğine uygun çalışmayanlara şiddetle karşıyız ki;bu konuda Google Arama Motoru’nun uyarısını aşağıdaki linke tıklayarak mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Arama Motoru Uzmanı (Seo) seçmek hakkında Google’ın açıklamasını okumak için tıklayınız.

Ayrıca; Google da birinci sayfada birinci sırada çıkaratacağız şeklinde e-mail veya telefonla ulaşıp Google reklam ile tıklama başı ücretli olarak Google arama motoru reklam- sponsor bağlantı alanında web sitenizi çıkartmayı teklif edenler de olabiliyor. Bize de bizi Google da birinci sayfada çıkartmak hakkında çok sayıda e mail gelmekte... Google’ın kendisine de bu şekilde e mailler yollanmakta olduğunu yukarıdaki Google açıklaması linkine tıklayarak görebilirsiniz.  O nedenle lütfen Google da sol taraftaki ücretsiz doğal arama sonuçlarında Google birinci sayfada görüntülenmek ile Google sponsor bağlantı - Google reklam alanında ilk sayfada ilk sırada ücretli görüntülenmek hususunu karıştırmayın. Google Arama Motoru’nda ücretsiz kısımda yani doğal arama sonuçlarında ilk sayfada olmak Google Seo - Optimizasyon yapılarak mümkün olur.

Aşağıdaki konulara da ilgi duyabilirsiniz:

Arama Motoru Optimizasyonu ücreti

Arama Motoru Optimizasyonu nasıl yapılır?

Google Birinci Sayfa-Google da ilk sıra konusunda açıklamalar

Google kayıt adresi

Google Seo

Google Optimizasyon

Google dostu web tasarım

Arama Motorları

Google Page Rank

Seo İstanbul

 

[Arama Motoru Optimizasyonu] [Google Optimizasyonu] [Arama Motoru Optimizasyonu Nasıl Yapılır?] [Arama Motoru Optimizasyonu Fiyatı] [Arama Motoru Uzmanı] [Google Kayıt] [Arama Motorlarına Kayıt] [Ücretsiz Arama Motorlarına Kayıt] [Arama Motorlarına Kayıt Fiyatları] [Google Birinci Sıra hk.] [Google Reklam-Sponsor Bağlantı] [Google Uyumlu Web Site Tasarım] [Google Birinci Sayfa-Sira-Referanslar] [Web Siteleri] [Arama Motoru Optimizasyonu İletişim]

   Copyright Arama Motoru Optimizasyonu 2007  Optimizasyon    Web Sitemizden Alıntı yapmak kesinlikle YASAKTIR.  Google Optimizasyonu